KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10201247

nr 1020 1247

Etsning

Knut Pettersson, ansikten, 14/30, signerad, -51, motivet: 11x7

Utrop:

500 kr

måndag 22 februari 2016
kl 20:47:50