KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10201247
nr 1020 1247
Etsning
Knut Pettersson, ansikten, 14/30, signerad, -51, motivet: 11x7
Utrop:
500 kr
måndag 22 februari 2016
kl 20:47:50
Etsning
nr 1020 1247
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
måndag 22 februari 2016 |